Концертна афіша

початок
концерту
Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової

Кафедра камерного ансамблю
Велика зала

«Одкровення XX століття»

В концерті прозвучать твори:
Д.Шостакович. Соната для віолончелі та фортепіано ор.40
Вик.: Тамара Полянська (віолончель), Володимир Кочнев (фортепіано)

Д.Шостакович. Фортепіанне тріо ор.67
Вик.: Катерина Мельниченко (скрипка), Тамара Полянська (віолончель), Лян Цяолін (фортепіано)

А.Шнітке. Фортепіанний квінтет ор.108
Вик.: Катерина Мельниченко, Катерина Швець (скрипка), Ольга Іконова (альт), Ксенія Соляник (фортепіано), Тамара Полянська (віолончель)

Вступне слово:

кандидат мистецтвознавства, доцент
Людмила Зима.

Три шедевра російської камерної музики – Віолончельна соната і Тріо Дмитра Шостаковича, Фортепіанний квінтет Альфреда Шнітке прозвучать в суботу – 16 квітеня 2016 року – у Великій залі Одеської національної музичної академії в Концерті «Одкровення XX століття».

Зник за поворотом тисячоліття століття двадцяте, залишивши післязвуччя пережитих спогадів, що вже перетворилися в звучну Вічність...

Виконавці – студенти і концертмейстери кафедри камерного ансамблю музичної академії, вступне слово доцента Людмили Зими.

Запрошуємо на концерт «Одкровення XX століття» в суботу, 16 квітня, у Великий зал Одеської музичної академії за адресою вул. Новосельського, 63. Початок концерту о 18 годині. Вхід вільний.

Велика зала ОНМА імені А. В. Нежданової
(м. Одеса, вул. Новосельського, 63)
Вхід вільний