Новини

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо студентів кафедри камерного ансамблю
28 березня 2018

Вітаємо студентів кафедри камерного ансамблю

з перемогою на ІІІ Всеукраїнському конкурсі камерних ансамблів імені В.П.Повзуна

Увага!!!

Майстер-клас народної артистки України, академіка, професора, завідуючої кафедрою сольного співу Поліванової Г.А.

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо

Одеську національну музичну академію імені А.В. Нежданової

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Ільчук Анну

Вітаємо Ільчук Анну

студентку 4 курсу кафедри спеціального фортепіано

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Муляра Павла Михайловича

Вітаємо Муляра Павла Михайловича

завідувача кафедри спеціального фортепіано, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора кафедри спеціального фортепіано

Увага!!!

Оголошено Результати IІI Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів імені В.П.Повзуна

Увага!!!

Оголошено Порядок присвоєння вчених звань професора та доцента науково-педагогічним працівникам ОНМА імені А.В.Нежданової

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Мельничук Оксану

Вітаємо Мельничук Оксану

магістранта 1-го року навчання кафедри народних інструментів

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Іванченко Валентину

Вітаємо Іванченко Валентину

студентку 4 курсу кафедри народних інструментів

Концерт

студентів класу кандидата мистецтвознавства, в.о. професора кафедри оркестрових духових та ударних інструментів Буркацького З.П.

25 березня 2018

Концерт

«Одного разу в Парижі». З циклу «Весняні вечори органної музики в Кірсі»

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Польового Олега Григоровича
24 березня 2018

Вітаємо Польового Олега Григоровича

старшого викладача кафедри теоретичної та прикладної культурології

24 березня 2018

Концерт

«О, музичний театр». Міжнародному дню театру присвячується. З циклу філармонійних концертів Абонемента №20 «Шедеври оперної та хорової музики»

22 березня 2018

Увага!!!

Оголошено розклад репетицій та прослуховувань для учасників IІI Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів імені В.П.Повзуна

Увага!!!

У Плані-календарі IІI Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів імені В.П.Повзуна відбулися зміни!

Одеська національна музична академія :: Новини :: Увага!!!

Увага!!!

Майстер-клас соліста Базельського камерного оркестру та Баварської національної опери Костянтина Тимохіна (Україна-Швейцарія)

Увага!!!

Оголошено Додатки №1-5 до Правил прийому на навчання в Одеській національній музичній академії імені А.В.Нежданової в 2018 році, Положення про Приймальну та Апеляційну комісії, Програмні вимоги творчих конкурсів за ступенями "бакалавр" та "магістр", Критерії оцінювання для вступників.

20 березня 2018

фортепіанного секстету

Увага!!!

Оголошується конкурс на заміщення вакантного місця за державним замовленням на 4 курсі денної форми навчання (2017-2018 н.р.) на Вокально-хоровому та Фортепіанно-теоретичному факультетах за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво» (галузь знань 02 «Культура і мистецтво»)