нд

Концертна афіша

всі концерти

Новини, події

Знаменні і пам`ятні музичні дати

Крушельницька Ганна Амвросіївна – українська оперна концертна співачка.

18 серпня 2017 року музична спільнота відзначатиме 130-річчя від дня народження Ганни Амвросіївни Крущельницької – української оперної та концертної співачки (сопрано), сестри Соломії Крушельницької.

Крушельницька Г. А. виконувала твори Петра Чайковського, Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Ріхарда Вагнера, Василя Барвінського, Миколи Лисенка, Станіслава Людкевича, Остапа Нижанківського, Дениса Січинського. Мала голос красивого «віолончельного» тембру і відмінну вокальну школу.

Відома за виконанням оперних партій: Наталки, Марусі («Наталка Полтавка», «Чорноморці» Миколи Лисенка), Оксани («Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського), Ірис («Ірис» П'єтро Масканьї), Зіглінди, Єлизавети («Валькірія», «Тангейзер» Рихарда Вагнера), Мікаели («Кармен» Жоржа Бізе), Мімі («Богема» Джакомо Пуччіні) та інші.

Станко Олександр Олександрович – український скрипаль, композитор, педагог, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки композиторів України, професор Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової.

30 серпня 2017 року виповнюється 90 років від дня народження Станко Олександра Олександровича – українського скрипаля, композитора, педагога, заслуженого діяча мистецтв України, члена Спілки композиторів України, професора Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової.

Станко О. О. в Одеській консерваторії пропрацював близько 60 років на оркестровому факультеті. Серед його учнів дипломант Міжнародного конкурсу імені П. І. Чайковського Г. Кнеллер, лауреат Міжнародного конкурсу в Італії Я. Ревуцький, лауреати Міжнародних конкурсів і Всеукраїнського конкурсу імені Миколи Лисенка О. Соколовська й О. Соболєва, народний артист Туркменістану Г. Неймарк та інші.