Концертна афіша

всі концерти

Новини, події

День української мови та писемності

Тиждень української писемності та мови на кафедрі іноземних мов ОНМА імені А.В. Нежданової

7 – 12 листопада 2020 року викладачі кафедри іноземних мов  ОНМА імені. А.В. Нежданової  доцент Борисенко Н.М., доцент Гремалюк Т.В.  і доцент Орєхова Л.І. провели з українськими та іноземними студентами 1- х, 2 – х курсів міні-конференції, присвячені  Дню української писемності та мови. Була проведена презентація, протягом якої студенти говорили цікаві вислови, фрази, приказки, гуморески українською мовою. Під час конференції  студенти виступили з доповідями на теми: «Українська мова серед інших європейських мов», «Видатні діячі українського мистецтва», «Українська народна пісня – джерело розвитку української мови та інші. Після обговорення робіт слухали народні і сучасні українські пісні у виконанні  відомих діячів культури. Студенти і самі співали українські народні пісні та читали вірші Т.Г. Шевченка, І.Я. Франка, Л.  Українки, В. Сосюри, М. Рильського, Л. Костенко, М. Лотоцького та інші.