Новини, події

Співчуття від ректора академії

Шановні колеги, студенти, друзі!

Нас покинула і пішла в кращий світ наша видатна співачка, актриса, громадський діяч, академік, професор, народна артистка України Поліванова Галина Анатоліївна.

Пішла ціла епоха, символ, який довгі роки був і залишається прикрасою нашої академії. Більше 40 років вона очолювала кафедру сольного співу і була беззаперечним авторитетом не тільки серед колег і студентів в академії, а й в Україні. Протягом десятиліть всі чекали її блискучий виступ 1 вересня на святкуванні початку нового навчального року. Її поважали всі, хто знав, і вона допомагала всім – студентам, друзям, колегам.

В основі її життєвих цінностей завжди були доброта, любов і справедливість.

Завжди заходив до неї на хвилинку, а проходила година цікавого спілкування.

Безмежно вдячний Вам, Галино Анатоліївно, за підтримку, за мудрі поради, за яскраву посмішку. Знаю, що нам усім цього буде не вистачати.

Ваше славне ім’я назавжди буде жити в наших серцях і пам’яті.

Світла і вічна пам'ять….

Ректор ОНМА імені А.В. Нежданової