Новини, події

Різдвяні традиції в Європі. Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Buon Natale! Joyeux Noël!

Напередодні святкування Різдва в Європі доценти кафедри іноземних мов Т.В. Гремалюк, Т.І. Ричка, Н.О. Карпова у період з 6 по 14 грудня 2020 року провели зі студентами 2-3 курсів відеоконференцію, присвячену лінгвокультурним європейським різдвяним традиціям. Викладачі ознайомили студентів з особливостями проведення Різдва в різних країнах Європи, зокрема в Англії, Німеччині, Італії, Франції, Іспанії. Студенти засвоїли цікавий лексичний та музичний матеріал до цієї теми, зокрема співали відому пісню "Jingle Bells" англійською, німецькою та українською мовами та не менш відому в світі українську пісню "Щедрик" різними мовами.
Різдво святкують люди у всьому світі незалежно від їх віросповідання. Це свято сім’ї, добробуту, світла і тепла. Кафедра іноземних мов вітає всіх колег із Європейським Різдвом і бажає добра і благополуччя, злагоди й любові! Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Buon Natale! Joyeux Noël