ЗМІСТ ОСВІТИ
Для нашої академії студенти - це найвища цінність. Академія для студента, а не навпаки. Тому нам важливо почути Вашу анонімну думку щодо змісту навчальних дисциплін та організації освітнього процесу. Допоможіть нам стати кращими для Вас!
Важливо, що опитування є анонімним. Ми не збираємо адреси електронної пошти.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ви: *
Наскільки Ви задоволені змістом навчального плану (підбір предметів,розподіл за семестрами, кількість років для вивчення?) *
Що спонукало Вас обрати для навчання саме Одеську національну музичну академію? *
Чи виправдались Ваші сподівання щодо навчання в Академії? Поділіться досвідом. *
Як Ви оцінюєте якість дистанційного навчання? *
зовсім не задоволені
задоволені цілком
На Вашу думку: *
Які навчальні дисципліни для Вас є актуальними? *
Які дисципліни Ви хотіли би додати до Вашого навчального плану? *
Чи цікаві були би для Вас зустрічі з потенційними роботодавцями? *
Ми вдячні, що Ви приділили нам увагу. Вдячні за Ваші думки. Результати опитування  проаналізуємо та зробимо висновки,як покращити зміст освітнього процесу.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy