нд

Концертна афіша

всі концерти

Першість з настільного тенісу.

про особисто-командну першість
ОНМА імені A.B. Нежданової з настільного тенісу

Цілі і завдання проведення першості:

• розвиток та популяризація настільного тенісу в ОНМА імені А. В. Нежданової;
  • удосконалення та підвищення спортивної майстерності спортсменів ОНМА імені А.В.Нежданової для виступу на змаганнях різного рівня;
  • виявлення найсильніших спортсменів ОНМА з метою формування збірної команди академії з настільного тенісу;
  • пропаганда здорового способу життя.

Місце і терміни проведення першості:

Першість проводиться 15-16 квітня 2014 року

Початок змагань 15 квітня о 17:25; 16 квітня о 15:00.

Місце проведення: зал настільного тенісу ОНМУ.

Керівництво проведенням першості:

Загальне керівництво і проведення першості здійснює кафедра іноземних мов та фізичної культури.

Безпосереднє проведення покладається на головну суддівську колегію:

гол. суддя – Масунова Є.В.; гол. секретар – Бондаренко І.В.

Вимоги до учасників першості й умови допуску:

До участі в першості з настільного тенісу допускаються студенти всіх факультетів ОНМА імені А. В. Нежданової та аспіранти очної форми навчання, які мають допуск лікаря ( поліклініка № 12, вул. Пастера, 52).

Учасники першості допускаються для участі у змаганнях в спортивній формі одягу (спортивне взуття, шорти (спортивні штани), футболка).

Умови проведення першості:

Першість проводиться в одиночному розряді серед чоловіків і жінок за діючими міжнародними правилами. Першість приватне – з підбиттям підсумків командного заліку серед факультетів ОНМА імені А. В. Нежданової.