Концертна афіша

концерту
Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Міністерство культури України
Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Кафедральний лютеранський собор св. Павла

«Ой, на Івана Купала...»
Літній каприз. Новий сезон.

Виконавці – лауреати та дипломанти міжнародних конкурсів, а також конкурсу артистів оперети та конкурсу вокалістів:
Юліанна Панченко – солістка Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (сопрано)
Олександр Прокопович – соліст Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (тенор)
Ірина Гусак – солістка Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (сопрано)
Максим Мороз – артист Одеського національного театру опери та балету (баритон)
Наталія Ізуграфова – провідний концертмейстер ОНМА імені А.В.Нежданової
Анна Зощук – актриса Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (сопрано)
Христина Дашкевич – актриса Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (сопрано)
Еліна Василькова – Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевіча (фортепіано)
Ігор Знатоков – головний диригент Одеського цирку (саксофон)
Сергій Федоренко – соліст Одеського театру музичної комедії імені М.Водяного (баритон)
Едуард Погосов – соліст Одеського національного театру опери та балету (баритон)