нд

Концертна афіша

всі концерти

Новини, події

День слов"янської писемності та культури в ОНМА

На відзначення Дня слов'янської писемності та культури відбулося чергове засідання наукового гуртка “Аналіз тексту та літературна творчість”, членами якого є іноземні студенти, магістранти та аспіранти. Керівник гуртка доцент кафедри іноземних мов Л. І. Дузь представила здобувача Лю Юя, який є  дипломованим музикантом, а також філологом, спеціалістом з китайської літератури і автором прозових творів. Він розповів про своє зацікавлення іноземними мовами, зокрема українською, про власну творчу мотивацію і прочитав один зі своїх творів — есе “Стара гітара батька”, написане російською мовою. Розповідь супроводжувалася демонстрацією живописних пейзажних полотен Лю Юя. Присутні зацікавлено сприймали авторське читання і відеоряд, а згодом висловлювали свої естетичні враження. В обговоренні взяли участь аспіранти Су Жуй, Се Пеньцзо, Цзинь Юйхань, студентки Ан Інь, Чень Хунюй. Гуртківці побажали Лю Юю творчої наснаги і запланували продовження знайомства з літературними творами молодих музикантів.