2 семестр

Василькова Еліна Володимирівна – студентка 4 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Ракула Ю.К.
Академічна стипендія Президента України.

Горбановська Вікторія Станіславівна – студентка 3 курсу кафедри народних інструментів оркестрового факультету.
Клас старшого викладача Форманюк І.В.
Державна стипендія.

Доровських Аріна Борисівна – студентка 4 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого працівника культури України, професора Михайлової Н.П.
Стипендія імені Е. Гілельса.

Залозна Вікторія Геннадіївна – студентка 4 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Рижової О.О.
Академічна стипендія імені М. С. Грушевського.

Зубенко Анастасія Ігорівна – студентка 4 курсу кафедри теоретичної та прикладної культурології фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого працівника культури України, доктора мистецтвознавства, професора Маркової О.М.
Державна стипендія.

Копотій Іван Сергійович – студент 3 курсу кафедри хорового диригування вокально-хорового факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Регрута В.Й.
Академічна стипендія Верховної Ради України.

Левченко Юлія Русланівна – студентка 4 курсу кафедри хорового диригування вокально-хорового факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Серебрі А.П.
Стипендія імені М. Д. Леонтовича.

Муляр Анастасія Павлівна – студентка 4 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям

Муляр-Огородник Тетяна Сергіївна – магістрант кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Стипендія Одеського міського голови

Назаркевич Мирослава Іванівна – студентка 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас народної артистки України, в.о. професора Буркацької Т.В.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям

Поліщук Людмила Сергіївна – студентка 4 курсу кафедри оркестрових духових та ударних інструментів оркестрового факультету.
Клас в.о. доцента Скібінської О.Г.
Академічна стипендія імені К.Ф. Данькевича.

Селедцов Ярослав Васильович – студент 3 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас заслуженого артиста України, приват-професора Ковалевського С.А.
Державна стипендія.

Селіфонова Ірина Євгеніївна – студентка 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Академічна стипендія Президента України.

Сердюк Дар’я Сергіївна – студентка 3 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас народної артистки України, кандидата педагогічних наук, професора Оганезової-Григоренко О.В.
Державна стипендія.

Субботіна Марина Олегівна – студентка 3 курсу кафедри оркестрових духових та ударних інструментів оркестрового факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Крупея М.В.
Стипендія імені Д. Ф. Ойстраха.

Тамазликар Владислава Володимирівна – студентка 3 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А.В.
Стипендія імені М. В. Лисенка.

Фільченкова Христина Володимирівна – студентка 4 курсу кафедри теорії музики та композиції фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Цепколенко К.С.