нд

Концертна афіша

всі концерти

Новини, події

11-13 квітня 2012 року Одеську державну музичну академію імені А. В. Нежданової відвідав професор Тарас ГАБОРА.

Професор Т. Габора має світову репутацію скрипаля і педагога. Як соліст і камерний музикант протягом всієї своєї кар'єри професор Т. Габора виступав у великих містах Канади, США, Італії, Франції, Англії, Німеччини, Нідерландів, Австрії, Греції, Японії та Китаю. Є засновником і директором Міжнародного музичного фестивалю в Італії. Він – почесний професор класу скрипки Оберлін консерваторії, університету Макгілла (Монреаль), Сент-Луїс консерваторії, Університету Британської Колумбії (Ванкувер). Професор Т. Габора часто представляє США і Канаду як член журі Національних та Міжнародних конкурсів, включаючи Міжнародний конкурс імені П. І. Чайковського (Москва, Росія), Міжнародний конкурс скрипалів імені Н. Паганіні (Генуя), 1989, 1996, 2001, Міжнародний конкурс Сарасате (Більбао, Іспанія), 1989, 2003, 2011, Міжнародний конкурс скрипалів (Майнц), Міжнародний конкурс скрипалів імені Ю. Янкелевича (Омськ, Росія), Міжнародний конкурс Уітакера (Сент-Луїс, США) та інші.

В Одеській державній музичній академії імені А. В. Нежданової професор Т. Габора провів майстер-клас для студентів академії та учнів школи-десятирічки імені професора П. С. Столярського, ознайомився з багатющою історією кафедри струнних інструментів, обговорив з професорами кафедри злободенні питання скрипкового виконавства та педагогіки.

Під час заключної зустрічі з ректором академії професором О. Соколом було висловлено взаємне побажання продовження творчого співробітництва.