Новини

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо з Китайським Новим роком !!!
8 лютого 2016

Вітаємо з Китайським Новим роком !!!

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про наукову частину.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру теорії музики та композиції.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.

Увага!!!

Оприлюднено Положенне Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру сольного співу.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про  кафедру історії музики та музичної етнографії.