Одеська національна музична академія :: Новини :: Передріздвяний органний вечір

«В очікуванні Різдва»

Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Концерт

«Зимова скринька». Присвячується 35-річчю педагогічної діяльності кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри сольного співу Горелік Л.М.

Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Концерт

«Поет – оркестр» або «Ференц Ліст у поезії». З циклу філармонійних концертів Абонемента № 6 «Література різних епох і стилів»

Одеська національна музична академія :: Новини :: Моновистава