нд

концерту
Великий зал музичної академії
Одеська національна музична академія :: Новини :: Великий зал музичної академії

20 лютого 2012 року в Великому залі Одеської державної музичної академії імені А.В.Нежданової відбудеться концерт студентів кафедри народних інструментів. Початок о 17.30.

Вхід вільний.

Програма концерту студентів кафедри народних інструментів

1. Г.Менкуш. «Весняна фантазія». Вик. студ. І курсу Я.Косич. Клас доц. Чернецької Л. Т.
  2. Д. Скарлатті. Соната мі мажор. Вик. студент І курсу Д. Єрьоменко. Клас проф. Єргієва І.Д.
  3. С. Людкевич. «Голосіння». Вик. ст. ІІІ курсу С.Годованюк. Клас проф. Олійника О.Л., конц. Н.Чупріна.
  4. Й.С. Бах. Токката і фуга ре мінор. А. Цфасман «Неудачное свидание».  Вик. ст. .ІV курсу А. Санжак. Клас проф. .Власова В.П.
  5. П. Ровенко. «Задум». Вик. автор. Клас проф. Морозевич Н.В.
  6. О. Бекеші. Сюїта.  Вик. автор. Клас викл. Брикайла С.Є.
  7. А. Перголезі  «Setu mami». Вик ст. ІV курсу І.Крупська. Клас доц.  Чернецької Л.Т.
  8. М. Скорик. Перша соната. ІІ та ІІІ ч.  Вик. ст. ІІ курсу В.Фердей. Клас проф. Орлової Д.П., конц. Ю.Олексій.
  9. В. Власов. Концертне танго. Вик. ст. ІІІ курсу М.Трикулич. Клас проф. Мурзи В.А.
  10. І. Фролов. Іспанська фантазія. Вик. студ. ІV курсу  О.Коваленко. Клас ст. викл. Кириченко В.П., конц. О.Данкова.
  11. В. Моцарт. Соната ля мінор, І ч. Вик. студ. IV курсу О.Хіневич. Клас проф. Єргієва І.Д.
  12. А. Білаш. «Калина во ржи». Вик. студ. ІV курсу В.Журавель. Клас ст. викл. Кириченко В.П., конц. О. Данкова.
  13. В. Власов. «На вечірці». Вик. студ. ІІI курсу С.Вуячич. Клас проф. Мурзи В.А.
  14. Томмі Еммануель «Енігма». Вик. студ. ІV курсу К.Борисов. Клас доц. Хорошавіної О.А.
  15. Обр. Максимова. Румунський нар. танець «Лекурічі».    Вик. студ. І курсу Д. Листовський. Клас проф. Власова В.П.
  16. К.Вебер. «Концертштюк» (фінал). Вик. студ. ІІІ курсу Б.Талько. Клас проф. Мурзи В.А.

Ведуча концерту: студентка 5 курсу Світлана Поповиченко