все концерты

Новости, события

Конференция «Запад-Восток: Культура и современность»

Шановні колеги!
   14 листопада 2020 року в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової планується проведення Cтудентська секція Міжнародної науково-творчої конференції «Захід-Схід : Культура і мистецтво», присвяченій знаним митцям і науковцям України й Зарубіжжя.
   До участі у конференції запрошуються студенти середніх та вищих навчальних закладів мистецтва та культури України.
Регламент доповіді на пленарному засіданні – до 20 хвилин, на секційному засіданні – 10 хвилин (разом з ілюстрацією).
   Робочі мови: українська, російська, польська, англійська.
   Заявка має містити:
• тему доповіді;
• прізвище, ім’я та по батькові;
• назва кафедри, відділу, факультету навчального закладу;
• тези.
   Конференція відбудеться в ОНМА ім. А.В.Нежданової згідно всіх санітарних норм, також можлива участь в Online форматі (технічні умови будуть заявлені додатково)
   Заявки на участь у конференції та тексти стендових доповідей подаються українською мовою, приймаються до 10 листопада 2020 року та направляються на одну з електронних адрес: odma_n@ukr.netdashaelena@gmail.comolga@noc.od.uaculturology.com.ua@gmail.com В темі листа просимо вказати «Конференція Захід-Схід».