Міністерство освіти і науки України
 
Вступна кампанія 2021
 
 
Міністерство культури, молоді та спорту України
 
Сервіс перевірки текстів на ознаки плагіату UNICHECK

I.Bondar. Basic theoretical grounds of special subject: choir conducting. Workbook for foreign students. - Odesa, 2018. 88 p.

Одеська національна музична академія :: Видання :: I.Bondar. Basic theoretical grounds of special subject: choir conducting. Workbook for foreign students. - Odesa, 2018. 88 p.

Рецензенти: А.П. Серебри, Т.В. Осадчая

Видавництво: Одеса, 2018

Тираж: 100 прим.

К-сть cторінок: 88

Посібник призначений для студентів-іноземців хорових відділень музичних вузів. У даній роботі представлена ​​коротка інформація по музичній термінології і ремарок, теорії диригування, історії стилів, жанрів, а також висвітлені деякі питання хорознавство, знання яких є базовою потребою для студента-хормейстера. Дана робота має характер довідкового посібника і являє собою короткий курс введення в спеціальність (диригування). Багатомовність видання пояснюється його спрямованістю на цільову аудиторію - студентів-іноземців.
Весь матеріал розташований по курсам відповідно до навчальної програми і розрахований на 5-річний термін навчання. У кожен курс (рік) включені наступні розділи:
- словник термінів
- теорія диригування
- довідник по хорознавство
- коротка інформація про музичні стилі, формах і хорових жанрах.
Окремо розташований словник додаткових термінів за фахом і основні латинські тексти (хорових творів) і їх переклади. Даний матеріал розрахований, перш за все, на самостійне освоєння для досягнення найбільшого взаєморозуміння на заняттях.
Цей посібник - об'єкт для особистого користування, тому в кінці кожного курсу передбачені чисті сторінки для внесення додаткового матеріалу, необхідного і цікавого особисто для кожного.