нд

початок
концерту
Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Духовий оркестр студентів Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової дуже популярний в м. Одеса. Крім виступів по суботах і неділях, починаючи з квітня по листопад (вже десять років!) в Міському саду, колектив радує своїми цікавими тематичними програмами одеситів і гостей нашого міста на Думській площі, на Приморському бульварі, в Будинку Офіцерів, Обласній філармонії, Фестивалях духової музики, концертних майданчиках ІТАКА, АРКАДІЯ ПЛАЗА, Садах ПЕРЕМОГИ, Торгових центрах ТАВРІЯ, Старокінний РИНОК, де вдячні слухачі любов'ю та увагою огортають молодіжний колектив, захоплено приймають кожен номер програми, а студенти отримують неоціненний досвід, практику ансамблевого музикування, пробудження ще більшого бажання і любові до своєї професії.

Духовий оркестр музичної академії - постійний учасник міських свят (День міста, Гуморина, День звільнення Одеси, День Незалежності України тощо). У чарівних звуках духового оркестру – радість і смуток, захоплення, торжество або ніжність. Він надихає, додає сил і віри, наповнює надією. Він дарує людям свято. Йому необхідний простір, широта, свіже повітря садів, парків, бульварів. Звуки труб ваблять нас з міських квартир, тягнуть до вітру, сонця і Духового оркестру ...