Концертна афіша

Одеська національна музична академія :: Новини :: Концерт

Міністерство культури України
Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової
Кафедра загального та спеціалізованого фортепіано

Концерт

студентів музикознавців, композиторів, культурологів, присвячений пам'яті професора Л. О. Сухомлинової

Програма концерту:

1. Віталій Лужний, студент 3 курсу музикознавчого відділу, клас доцента Дубровської Г. М.
    Арам Хачатурян. Токата .
  2. Марина Бойко, студентка 4 курсу композиторського відділу, клас доцента Кукурадзе Е. М.
    Марина Бойко. Соната для скрипки і фортепіано, 2 частина (партію скрипки виконує студент 2 курсу струнного відділення Олександр Галіцан).
  3. Андрій Малініч, студент 3 курсу композиторського відділу, клас доцента Лисюк С. Р.
    Фрідерік Шопен. Етюд ор. 10 № 3.
    Мирослав Скорик. Канкан із «Старої грамофонної плитки » для двох фортепіано (партію другого фортепіано виконує студентка 2 курсу підготовчого відділу вокально-хорового факультету Дар'я Глотова).
  4. Ганна Копійка, студентка 3 курсу композиторського відділу, клас доцента Рижової О. О.
    Сергій Рахманінов. Дві прелюдії (мі- бемоль мажор і до мінор).
  5. Анастасія Левчук, студентка 1 курсу культурологічного відділу , клас доцента Рижової О. О.
    Ференц Ліст. Концертний етюд «Шум лісу».
  6. Катерина Довгопола, студентка 2 курсу композиторського відділу, клас доцента Кукурадзе Е. М.
    Клод Дебюссі. Прелюдія з «Сюїти» для фортепіано.
  7. Анна Стоянова, магістрантка музикознавчого відділу, клас доцента Рижової О. О.
    Мирослав Скорик. Коломийка ля мінор.
  8. Христина Дяблова, студентка 2 курсу музикознавчого відділу, клас доцента Проскуриної І. М.
    Шарль Гуно. Вальс Маргарити з опери «Фауст», перекладення для двох фортепіано Проскуриної І. М. (партію другого фортепіано виконує Проскурина І. М.).
  9. Ангеліна Солдатенко, студентка 5 курсу музикознавчого відділу, клас доцента Кукурадзе Е. М.
    Ігор Шамо. Соната для фортепіано, 1 частина.
    Родіон Щедрін. Гумореска.
  10. Маргарита Вакула, студентка 1 курсу культурологічного відділу, клас професора Лісовської І Л.
    Реваз Лагідзе. Музичний момент.
  11. Надія Бичева, магістрантка культурологічного відділу, клас доцента Кукурадзе Е. М.
    Фелікс Мендельсон. Пісня без слів сі мінор.
  12. Тетяна Навольська, студентка 1 курсу музикознавчого відділу, клас доцента Кукурадзе Е. М.
    Анатолій Кос-Анатольський. Прелюдія № 2.

Кафедра загального та спеціалізованого фортепіано ОНМА імені А. В. Нежданової
(м. Одеса, вул. Новосельського, 63)
Вхід вільний