Александра Чернышева

Олександра Чернишова - сопрано, композитор і викладач, нагороджена престижною Премією Мистецтва міста Рейкьянесбайра - срібною статуеткою художника Елізабет Асберг, за свій внесок в розвиток музичної культури в Рейкьянесбайре.
 
 
Олександра народилася в 1979 році, виросла Україні і Росії, вийшла заміж і переїхала до Ісландії в 2003 році, є громадянкою Ісландії.  У 2002 році закінчила з червоним дипломом Одеську консерваторію ім.А.В. Нежданової по класу вокалу у професора Г.А. Поліванової. Олександра бере активну участь в розвитку ісландської музичної культури і разом зі своїм чоловіком Йоном Р. Хільмарссоном з 2006 року керує культурно-освітньою компанією DreamVoices.  Олександра дуже активна в культурному житті Ісландії, заснувала хор і оперну трупу, веде інтенсивну концертну діяльність, випускає компакт-диски та пише музику.  У всіх цих проектах вона співпрацює з багатогранними музикантами і артистами, як вітчизняними, так і зарубіжними.  Олександра отримала безліч нагород за успіхи в музичній сфері.  У 2014 році вона була увійшла в десятку видатних молодих ісландців за її внесок в культуру Ісландії.  Цього літа вона потрапила в десятку кращих на міжнародному музичному конкурсі World Folk Vision з арією Ave María з опери «Поет і дочка єпископа» / Skáldið og Biskupsdóttirin.  
У минулому році Друга опера-балет Олександри і Перша  для дітей та юнацтва з трилогії Казки Ісландії - Казка про Північному Сяйві / Ævintýrið um norðirljósin посіла друге місце на міжнародному конкурсі композиторів.
У ці дні Олександра пише свою третю оперу «Доброго ранку, пані Президент» / Góðan daginn, frú forseti.  Опера написана для 12 солістів, двох хорів і симфонічного оркестру, розповідає про життя і роботі першої жінці Президентові в світі - пані Вигдис Фіннбогадоуттір.
Все видео в этой галерее:
Одесская национальная музыкальная академия :: Видеогалерея :: Александра Чернышева - сопрано, композитор и преподаватель, награждена престижной Премией Искусства города Рейкьянесбайра - серебряной ст
Александра Чернышева - сопрано, композитор и преподаватель, награждена престижной Премией Искусства города Рейкьянесбайра - серебряной ст