Кафедра оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування

Одеська національна музична академія :: Кафедра оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування ::
  • кандидат педагогічних наук
  • професор
  • академік міжнародної академії мистецтв
  • заслужений діяч мистецтв Вірменії
  • завідувач кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування
  • художній керівник симфонічного оркестру Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової
  • член Вченої ради
  • заслужений артист України
  • заслужений артист УРСР
  • в.о. професора
  • художній керівник та головний диригент студентського духового оркестру
  • доцент
  • заслужений діяч мистецтв України
  • заслужений діяч культури Польщі
  • почесний громадянин Легницького воєводства (Польща)
  • заслужений працівник освіти Легницького воєводства
  • в.о. доцента
  • диригент
  • заслужений артист України
  • доцент кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування