2 семестр

Дяблова Христина Олегівна – студентка 4 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри історії музики та музичної етнографії.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Каплун Т.М.
Академічна стипендія Президента України

Масюк Юлія Вікторівна – студентка 4 курсу оркестрового факультету, кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас доцента Малічкіна В.Г.
Академічна стипендія Президента України

Темченко Христина Олегівна – студентка 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Академічна стипендія Президента України

Косинець Іван Іванович – студент 3 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.
Державна стипендія

Некрасов Роман Іванович – студент 3 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Власова В.П.
Державна стипендія

Матвіїв Катерина Петрівна – студентка 4 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора, кандидата мистецтвознавства, Морозевич Н.В.
Державна стипендія

Цема Станіслав Олегович – студент 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Державна стипендія

Бессараб Антоніна Юріївна – студентка 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас приват-доцента Летягіної Е.В.
Академічна стипендія імені М.В. Лисенка

Дручина Сніжана Віталіївна – студентка 4 курсу оркестрового факультету, кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас викладача Радіоло Н.М.
Академічна стипендія імені К.Ф. Данькевича

Змієвська Валерія Юріївна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого артиста Молдови, професора Косинського Ж.Х.
Академічна стипендія імені М.Д. Леонтовича

Пилипенко Олена Ярославівна – студентка 2 курсу оркестрового факультету, кафедри духових та ударних інструментів.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Академічна стипендія імені Д.О.Ойстраха

Суворова Тетяна Олексіївна – студентка 3 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри спеціалізованого фортепіано.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Академічна стипендія імені Е.Г. Гілельса