2 семестр

Копейкіна Аліна Вікторівна – студентка 4 курсу кафедри теоретичної та прикладної культурології фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Мірошниченко С.В.
Академічна стипендія Президента України.

Муляр Анастасія Павлівна – студентка 3 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіано-теоретичного факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Цема Станіслав Олегович – студент 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Муляр-Огородник Тетяна Сергіївна – студентка 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Академічна стипендія Верховної Ради України.

Бабіч Ліляна Володимирівна – студентка 4 курсу кафедри народних інструментів оркестрового факультету.
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Державна стипендія.

Пінті Альона Сергіївна – студентка 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Олійникової Ю.В.
Державна стипендія.

Василькова Еліна Володимирівна – студентка 3 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Ракула Ю.К.
Державна стипендія.

Селіфонова Ірина Євгеніївна – студентка 3 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Державна стипендія.

Цапенко Юлія Вікторівна – студентка 4 курсу кафедри хорового диригування вокально-хорового факультету.
Клас доцента Горчакової В.Н.
Академічна стипендія імені М. С. Грушевського.

Гарбуз Інна Олександрівна – студентка 4 курсу кафедри історії музики та музичної етнографії фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас доктора мистецтвознавства, професора Самойленко О.І.
Академічна стипендія імені К. Ф. Данькевича

Баталова Катерина Костянтинівна – студентка 3 курсу кафедри хорового диригування вокально-хорового факультету.
Клас старшого викладача Віла-Боцмана О.П.
Стипендія імені М. Д. Леонтовича.

Ільчук Анна Аркадіївна – студентка 4 курсу кафедри спеціального фортепіано фортепіанно-теоретичного факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Стипендія імені Е. Гілельса

Кошелев Антон Сергійович– студент 4 курсу кафедри теорії музики та композиції фортепіано-теоретичного факультету.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Шустова С.Л.
Стипендія імені Д. О. Ойстраха.

Новак Ілона Іллівна – студентка 4 курсу кафедри сольного співу вокально-хорового факультету.
Клас народної артистки України, кандидата педагогічних наук, професора Оганезової-Григоренко О.В.
Стипендія імені М. В. Лисенка.