нд

Концертна афіша

всі концерти

Конференція

Звіт про онлайн-зустріч! Всеукраїнська молодіжна науково-творча конференція "Дні науки"

24-25 квітня за ініціативою Наукової частини, кафедри історії музики та музичної етнографії, СНТО ОНМА імені А.В.Нежданової успішно пройшла щорічна Всеукраїнська молодіжна науково-творча конференція "Дні науки", що зібрала впродовж цих двох днів на інтернет-платформі ZOOM понад 120 учасників з різних міст України та зарубіжжя. Студенти, аспіранти та викладачі провідних закладів музичної освіти, зокрема з ОНМА ім Нежданової, НМАУ ім. П.І. Чайковського, ХНУМ ім. І. Котляревського, Криворізького державного педагогічного університету, Хмельницького музичного коледжу імені В.І. Заремби, Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, ЛНМА ім. В.Лисенка та інших, прослухали та обговорили близько 60 доповідей на різноманітні теми, що охоплюють широке коло актуальних питань сучасного музикознавства, музичної культурології, теорії музичного виконавства.

Значне місце в інформаційному полі конференції зайняла репрезентація творчості Кшиштофа Пендерецького та повязаних з видатним майстром нових тенденцій композиторської поетики. Справжньою кульмінацією конференції став Круглий стіл, що дозволив не лише виявити спільні результати дводенного обміну науково-творчими думками, але й визначити нові потреби сучасної студентської молоді щодо існування гуманітарної науки та музичної освіти в України. Хочеться щиро подякувати всім учасникам конференції за створення сумісними зусиллями по-дружньому теплої атмосфери спілкування та щире висловлення прогностичних думок стосовно перспектив розвитку українського музикознавства.