Затверджено план заходів з відзначення 100-річчя Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

Затверджено план заходів з відзначення 100-річчя Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

Кабінет Міністрів затвердив склад Організаційного комітету і план заходів з підготовки та  відзначення у 2013 році 100-річчя Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової. Відповідне розпорядження булоприйнято на засіданні Уряду 17 жовтня 2012 року.

Проект документа розроблено Міністерством культури України з метою відзначення на державному рівні 100-річчя з часу заснування провідного музичного навчального закладу України та визначення його внеску в справурозвитку музичної освіти і науки.

До складу Оргкомітету, який очолив Міністр культури України Михайло Кулиняк, увійшли: голова Одеської облдержадміністрації Едуард  Матвійчук, одеський міський голова Олексій Костусєв, народні депутати України, ректор Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової Олександр Сокол, генеральний директор –художній керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г. Верьовки Анатолій Авдієвський, директор Одеської обласної філармонії Галина Зіцер, генеральний директорОдеського національного академічного театра опери та балету Надія Бабич та інші відповідальні особи.

План по відзначенню 100-річчя заснування Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової передбачає проведення наступних заходів:  підготовка і видання книги «Одеській національній музичній академіїімені А.В. Нежданової - 100 років»; виготовлення буклетів, ювілейних значків; проведення Міжнародної науково-творчої конференції, присвяченої 100-річчю заснування академії; урочисте засідання та святковий концерт в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Розпорядження Кабінету Міністрів України та план заходів з підготовкі та відзначення у 2013 році 100-річчя заснування Одеської національної музічної академії імені А. В. Нежданової

Джерело - Урядовий портал

Програма юбілейного концертного сезону з нагоди 100-річчя з дня заснування.

Афіша юбілейного концертного сезону з нагоди 100-річчя з дня заснування.

Програма юбілейного концертного сезону з нагоди 100-річчя з дня заснування, вересень 2013.