Проректор з науково-педагогічної роботи та інформаційно-інноваційної діяльності

Одеська національна музична академія :: Керівництво :: Хіль Олена Михайлівна
Хіль Олена Михайлівна
  • в.о. доцента
  • кандидат мистецтвознавства
  • член Вченої ради
  • проректор з науково-педагогічної роботи та інформаційно-інноваційної діяльності

Хіль Олена Михайлівна народилась у місті Тернопіль 25 квітня 1986 року.

Навчалась в середній спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов № 17 імені В. Вихруща міста Тернопіль.

2001 року вступила до Тернопільського державного музичного училища імені С.А. Крушельницької, а у 2005 році його закінчила з відзнакою.

2005 року вступила до Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової (нині ОНМА імені А.В.Нежданової). 2009 року отримала диплом бакалавра з відзнакою; 2010 року – диплом магістра з відзнакою.

2013 року закінчила асистентуру-стажування по класу фортепіано у кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М. в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової.

З 2007 року працює в Одеській національній музичній академії – спершу на посаді лаборанта кафедри спеціального фортепіано, згодом концертмейстером кафедри духових та ударних інструментів. Зараз працює викладачем кафедри спеціального фортепіано, викладачем кафедри загального та спеціалізованого фортепіано.

З 2009 по 2013 рр. працювала концертмейстером в Одеській середній спеціальній школі імені П. С. Столярського.

З 2015 по 2017 рр. була відповідальним секретарем Приймальної комісії ОНМА імені А. В. Нежданової.
Лауреат міжнародного конкурсу, дипломант конкурсу пам’яті Л. Н. Гінзбург.

Під час навчання в Одеській музичній академії була стипендіатом Верховної Ради України.
2010 року захистила магістерську роботу.

Бере участь у багатьох міжнародних науково-практичних конференціях.

Є автором низки статей у фахових виданнях України та закордону.

2015 року захистила дисертацію на здобуття вченого звання кандидата мистецтвознавства на тему «Тема дитинства-юнацтва як фактор жанрової типології фортепіанного концерту у вітчизняній інструментальній музиці ХХ століття». 15 грудня 2015 року здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства.

Виступає з чисельними концертами на сценах ОНМА імені А. В. Нежданової, Одеської обласної філармонії (з оркестром духових інструментів), а також на інших концертних площадках міста Одеси. Бере участь у благодійних проектах-концертах.

Член Ради молодих вчених при Міністерстві культури України.

Член науково-методичної комісії з розробки стандартів вищої освіти при Міністерстві освіти і науки України.

Співавтор Положень по організації навчального процесу в ОНМА імені А. В. Нежданової.

З 2016 року призначена секретарем з організації оформлення документів іноземних громадян підготовчого відділення.

Член Ради з питань культурно-мистецької освіти при Міністерстві культури України.

Член журі міжнародного конкурсу «Musical South Palmira».

З 2017 року обрана за конкурсом на посаду декана фортепіанно-теоретичного факультету ОНМА імені А. В. Нежданової.