2 семестр

Змієвська Валерія Юріївна – студентка 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого артиста Молдови, професора Косинського Ж.Х.
Академічна стипендія Президента України.

Косинець Іван Іванович – студент 4 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.
Академічна стипендія Президента України.

Некрасов Роман Іванович – студент 4 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Власова В.П.
Академічна стипендія Президента України.

Сом Анастасія Сергіївна – студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Цема Станіслав Олегович – студент 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Муляр-Огородник Тетяна Сергіївна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Академічна стипендія Верховної Ради України.

Бейник Євгенія Вадимівна – студентка 3 курсу, фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри спеціального фортепіано.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Фоміної Т.М.
Державна стипендія.

Копейкіна Аліна Вікторівна – студентка 3 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри теоретичної та прикладної культурології.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Мірошниченко С.В.
Державна стипендія.

Цапенко Юлія Вікторівна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас доцента Горчакової В.Н.
Державна стипендія.

Шиманська Ольона Сергіївна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Олейникової Ю.В.

Бахтіна Наталія Андріївна – студентка 3 курсу оркестрового факультету,
кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас приват-доцента Водоп’янової Т.В.
Академічна стипендія імені М. С. Грушевського.

Муляр Анастасія Павлівна – студентка 2 курсу фортепіано-теоретичного факультету, кафедри спеціального фортепіано.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Стипендія імені Е. Г. Гілельса.

Бабіч Ліляна Володимирівна – студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Стипендія імені Д. О. Ойстраха.

Баталова Катерина Костянтинівна – студентка 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас старшого викладача Віла-Боцмана О.П.
Стипендія імені М. Д. Леонтовича.

Лисенко Тетяна Анатоліївна – студентка 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Стипендія імені М. В. Лисенка.

Фільченкова Кристина Володимирівна – студентка 2 курсу фортепіано-теоретичного факультету, кафедри теорії музики та композиції.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Цепколенко К.С.
Стипендія імені К. Ф. Данькевича.