Проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи

Одеська національна музична академія :: Керівництво :: Оганезова-Григоренко Ольга Вадимівна
Оганезова-Григоренко Ольга Вадимівна
  • професор
  • доктор наук
  • народна артистка України
  • проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи

Біографія:

Ольга Вадимівна Оганезова-Григоренко народилася в 1970 році в місті Одеса. У 1993 році закінчила Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової, вокально-хоровий факультет зі спеціальності «Спів». У 2007 році закінчила заочно Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України зі спеціальності «Державне управління в галузі культури і мистецтв» з відзнакою.

Свій трудовий шлях розпочала у 1991 році солісткою-вокалісткою муніципального шоу-театру «Рішел’є», де працювала до 1995 року. З 1995 року по теперішній час працює солісткою-вокалісткою в Одеському академічному театрі музичної комедії імені М.Г. Водяного.

Є лауреатом конкурсу артистів оперетти (1996), конкурсу вокалістів «Мистецтво XXI сторіччя» (2003).

З 1994 по 2009 рік працювала в Одеській державній музичній академії імені А. В. Нежданової концертмейстером-ілюстратором на кафедрі «Концертмейстерської майстерності»;

З 2002 року по 2012 рік працювала викладачем естрадного співу на кафедрі «теорії, історії музики та вокалу» інституту мистецтв Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського;

З 2006 року по теперішній час працює викладачем вокалу на кафедрі «сольного співу» Одеської державної музичної академії імені А.В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової).

У 2009 році захистила дисертацію по спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти за темою: «Формування професійного менталітету майбутніх вокалістів у процесі фахової підготовки».

В 2011 році отримала наукове звання доцента. Випустила монографію «Теорія і практика формування професійного менталітету вокалістів у процесі фахової підготовки».